Державна інспекція енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії України (Держенергонагляд) інформує
Консультації міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
20.04.2018
09:00 - Засідання РМО вчителів Української мови та літератури Засідання РМО вчителів Української мови та літератури Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.04.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
10:00 - Засідання Організаційного комітету І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2018 році Засідання Організаційного комітету І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2018 році Організатор:Сектор управління персоналом Час проведення:20.04.2018 10:00 Місце проведення:Районна державна адміністрація кабінет № 8
21.04.2018
08:00 - Всеукраїнський суботник "День з благоустрою території населених пунктів Куп’янського району" Всеукраїнський суботник "День з благоустрою території населених пунктів Куп’янського району"
Заплановано провести заходи по впорядкуванню території, у тому числі прибудинкової, вулиць та доріг, автотранспортних зупинок, парків, скверів, кладовищ, братські могили, меморіальні комплекси, місця почесних поховань, узбіччя доріг, лісосмуги, берега водойм. Заплановано провести благоустрій пам’ятників, побілку дерев, бордюрів.
В рамках "Дня з благоустрою" особлива увага буде приділятись ліквідації несанкціоновних сміттєзвалищ, висадці та обліку висаджених дерев та квітників.
Організатор:Куп’янська РДА Час проведення:21.04.2018 08:00 Місце проведення:Територія Куп’янського району

10:00 - Участь в зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Участь в зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:21.04.2018 10:00 Місце проведення:м. Чугуїв
16:00 - Участь збірної команди Куп'янського району з волейболу в обласних фінальних Спартакіадних змаганнях з видів спорту серед районів області та міст обласного значення. Участь збірної команди Куп'янського району з волейболу в обласних фінальних Спартакіадних змаганнях з видів спорту серед районів області та міст обласного значення. Організатор: Сектор у справах молоді та спорту Час проведення:21.04.2018 16:00 Місце проведення:смт.Пісочин
22.04.2018
10:00 - Участь у шаховому турнірі на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Участь у шаховому турнірі на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:22.04.2018 10:00 Місце проведення:На базі Палацу культури ім. В.Кошелєва смт. Ківшарівка
Докладніше
Пошук
Посилання





 














Протокол № 2 засідання комісії з питань нагород Куп'янської районної державної адміністрації

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протокол № 2

засідання комісії з питань нагород

Куп'янської районної державної адміністрації

 

від 06 лютого 2015 року

На засіданні комісії присутні: Дробот А.Д., Кубрак О.О., Тугумова Т.І., Бочарніков М.П., Мироненко Л.М., Кошелєва-Скляр О.В., Польоха О.І.

Порядок денний

Про розгляд документів щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Головко Г.С., заступника директора СТОВ “Мрія”, та Головка А.М., директора СТОВ “Мрія”, з нагоди ювілейних дат життя названих осіб.

Доповідала: Кубрак Олена Олександрівна — керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови комісії.

За ініціативою голови районної державної адміністрації Ситника М.М. щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації і районної ради Головко Г.С., заступника директора СТОВ “Мрія, з нагоди 55-річного ювілею та Головка А.М., директора СТОВ “Мрія”, з нагоди 60 - річного ювілею та за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток сільського господарства на Куп'янщині.

Вирішили: Рекомендувати головам райдержадміністрації та районної ради нагородити Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради наступних мешканців Куп’янського району:

ГОЛОВКА

Анатолія Миколайовича

директора СТОВ “Мрія”;

 

 

ГОЛОВКО

Галину Степанівну

заступника директора

СТОВ “Мрія”

 

(голосували одноголосно)

 

 

Голова комісії                                                    А. Дробот

 

Заступник голови комісії                                   О. Кубрак

 

Члени комісії                                                       М.Бочарніков

                                                                            Л.Мироненко

                                                                            О.Кошелєва-Скляр

                                                                            О.Польоха

Секретар комісії                                                 Т.Тугумова

Переглядів: 27
Дата публікації: 09:32 15.03.2016
Версія для слабо- зорих