Державна інспекція енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії України (Держенергонагляд) інформує
Консультації міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
24.04.2018
день - Моніторинг вивчення стану викладання предмету «Захист Вітчизни» Моніторинг вивчення стану викладання предмету «Захист Вітчизни» Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
09:00 - Прийом громадян в громадській приймальні з питань безоплатної первинної допомоги в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Куп’янської райдержадміністрації Прийом громадян в громадській приймальні з питань безоплатної первинної допомоги в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Куп’янської райдержадміністрації Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:24.04.2018 09:00 Місце проведення:УПСЗН каб.№ 4
10:00 - Засідання сесії Куп'янської районної ради Засідання сесії Куп'янської районної ради Організатор:Куп'янська районна рада Час проведення:24.04.2018 10:00 Місце проведення:Зал засідань Будинку рад
13:00 - Інформаційна година «Чорнобиль не має минулого часу» Інформаційна година «Чорнобиль не має минулого часу» Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:24.04.2018 13:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
25.04.2018
08:00 - Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Польохою О.І. Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Польохою О.І. Організатор:Загальний відділ апарату райдержадміністрації Час проведення:25.04.2018 08:00 Місце проведення:с.Кучерівка
09:00 - Книжкова виставка «І все перекреслив урановий атом» Книжкова виставка «І все перекреслив урановий атом» Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:25.04.2018 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
10:00 - Регіональний турнір з міні-футболу "Весняні ластівки" серед дівчат вихованців районної ДЮСШ с. Петропавлівка Купянського району та Новоомиколаївської ЗОШ Шевченківського району. Регіональний турнір з міні-футболу "Весняні ластівки" серед дівчат вихованців районної ДЮСШ с. Петропавлівка Купянського району та Новоомиколаївської ЗОШ Шевченківського району. Організатор:Районна ДЮСШ Час проведення:25.04.2018 10:00 Місце проведення:Спортивний зал Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.
10:00 - Спільний рейд з метою проведення профілактичної роботи з попередження травмування та загибелі дітей Спільний рейд з метою проведення профілактичної роботи з попередження травмування та загибелі дітей Організатор:Служба у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:25.04.2018 10:00 Місце проведення:Територія району
10:00 - Участь в обласних змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства Участь в обласних змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:25.04.2018 10:00 Місце проведення:м. Чугуїв
13:00 - Сходи громадян с.Лісна Стінка Сходи громадян с.Лісна Стінка Організатор:Керівник апарату райдержадміністрації Кубрак О.О Час проведення:25.04.2018 13:00 Місце проведення:Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ст.
14:00 - Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:25.04.2018 14:00 Місце проведення:УПСЗН каб.№ 2
15:00 - Сходи громадян с.Пристін Сходи громадян с.Пристін Організатор:Керівник апарату райдержадміністрації Кубрак О.О Час проведення:25.04.2018 15:00 Місце проведення:Пристінський сільський клуб
26.04.2018
день - Участь збірної команди Куп'янського району в ІІ етапі змагань обласної Спартакіади серед допризовної молоді між районами та містами обласного значення Харківської області Участь збірної команди Куп'янського району в ІІ етапі змагань обласної Спартакіади серед допризовної молоді між районами та містами обласного значення Харківської області Організатор:Сектор у справах молоді та спорту Час проведення:26.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:м.Харків спортивний комплекс "Зірка", університету Повітряних Сил ім.Івана Кожедуба
08:00 - "Гаряча" телефонна лінія за номером 5-15-16 "Гаряча" телефонна лінія за номером 5-15-16 Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:26.04.2018 08:00 Місце проведення:УПСЗН каб.№ 2
09:00 - Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:26.04.2018 09:00 Місце проведення:УПСЗН каб.№ 2
10:00 - Урочистий мітинг-реквієм до річниці Чорнобильської трагедії. Урочистий мітинг-реквієм до річниці Чорнобильської трагедії. Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:26.04.2018 10:00 Місце проведення:м.Куп'янськ біля пам'ятника
10:00 - Перший цикл моніторингових досліджень стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи Перший цикл моніторингових досліджень стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.04.2018 10:00 Місце проведення:Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ст., Подолянська ЗОШ І-ІІІ ст.
11:00 - Година пам`яті «Дзвенить у душах українців Чорнобиля гіркий полин» Година пам`яті «Дзвенить у душах українців Чорнобиля гіркий полин» Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:26.04.2018 11:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
13:00 - Вивчення стану виховної роботи щодо профілактики правопорушень та злочинів в ЗОШ району Вивчення стану виховної роботи щодо профілактики правопорушень та злочинів в ЗОШ району Організатор:Служба у справах дітей Час проведення:26.04.2018 13:00 Місце проведення:ЗОШ району
Докладніше
Пошук
Посилання





 














Протокол № 6 засідання комісії з питань нагород Куп'янської районної державної адміністрації

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протокол № 6

засідання комісії з питань нагород

Куп'янської районної державної адміністрації

від 08 червня 2015 року

На засіданні комісії присутні: Кубрак О.О., Бочарніков М.П., Кошелєва-Скляр О.В., Польоха О.І., Мироненко Л.М.

Порядок денний

Про розгляд документів щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації та районної ради медичних працівників.

Доповідала: Кубрак Олена Олександрівна — керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови комісії.

До комісії надійшли подання головного лікаря Куп'янської міської лікарні Буракова О.Д., подання головного лікаря Куп'янської центральної міської лікарні Пякішева А.А., подання заступника голови райдержадміністрації Польохи О.І. щодо відзначення Почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради медичних працівників району за особистий внесок в збереження здоров’я населення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника.

Вирішили: рекомендувати головам райдержадміністрації та районної ради відзначити Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради :

 

БУРАКОВА

Олега Дмитровича

 

завідуючого комунальним закладом охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

ДРУШЛЯКА

Олександра Олександровича

 

техніка-ортезиста-гіпсувальника травматологічного відділення комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

ЖУРАВЛЬОВУ

 

 

Ксенію Анатоліївну

 

сестру медичну кабінету профілактики

 

2

комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська центральна міська лікарня;

ЗАЇКУ

Володимира Борисовича

 

робітника з комплексного обслуговування та поточного ремонту споруд, будівель та обладнання амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Сенькове відділення

комунального закладу охорони здоров’я

“Куп’янська центральна міська лікарня”;

КАЛАШНІКОВУ

Яріну Олександрівну

 

сестру медичну терапевтичного відділення комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

КОСТЮК

Людмилу Вікторівну

сестру медичну загальної практики -сімейної

медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Глушківка комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська центральна міська лікарня;

КУЗНЕЦОВУ

Тетяну Володимирівну

 

кухаря харчоблоку комунального закладу

охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

ЛАПАЙ

Ольгу Володимирівну

лаборанта клініко-діагностичної лабораторії комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

ЛИТВИНЕНКО

Ольгу Василівну

лікаря-невропатолога комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська центральна

міська лікарня”;

МІХАЛЬОВУ

Ларису Василівну

старшу сестру медичну педіатричного відділення

комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

МОРОЗОВУ

Аллу Костянтинівну

лікаря-офтальмолога комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська центральна міська лікарня”;

НОСОВУ

Тетяну Василівну

завідуючу патолого-анатомічним відділенням комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська центральна міська лікарня”;

ОЛЕЙНІКОВА

Олексія Івановича

завідуючого відділенням трансфузіології

комунального закладу охорони здоров’я Куп’янська центральна міська лікарня”;

ПОЛОЗОВУ

Ніну Тимофіївну

сімейного лікаря комунального закладу охорони

здоров’я “Куп’янська центральна міська лікарня”;

ПУСТОВОЙТОВУ

Людмилу Анатоліївну

азавідувача фельдшерсько-акушерським пунктом

с. Моначинівка комунального закладу охорони

 

3

здоров’я “Куп’янська центральна міська лікарня”;

РАТІЙОВУ

Тетяну Анатоліївну

сестру медичну приймального відділення

комунального закладу охорони здоров’я “

Куп’янська міська лікарня”;

РАШЕВСЬКУ

Галину Федорівну

лікаря-акушера-гінеколога денного

гінекологічного відділення комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

РАШЕВСЬКУ

Олену Валентинівну

лікаря- бактеріолога клініко-діагностичної лабораторії комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

РЕУЦЬКУ

Аллу Володимирівну

сестру медичну дитячого інфекційного відділення

комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”;

СУПРУН

Ларису Федорівну

 

завідуючу аптекою комунального закладу

охорони здоров’я “Куп’янська міська лікарня”.

(голосували одноголосно)

Заступник голови комісії           О. Кубрак

 

Члени комісії                               М.Бочарніков

                                                    О.Кошелєва-Скляр

                                                     Польоха О.І.

Секретар комісії                           Л.Мироненко

Переглядів: 33
Дата публікації: 10:13 15.03.2016
Версія для слабо- зорих