Державна інспекція енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії України (Держенергонагляд) інформує
Консультації міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
21.04.2018
08:00 - Всеукраїнський суботник "День з благоустрою території населених пунктів Куп’янського району" Всеукраїнський суботник "День з благоустрою території населених пунктів Куп’янського району"
Заплановано провести заходи по впорядкуванню території, у тому числі прибудинкової, вулиць та доріг, автотранспортних зупинок, парків, скверів, кладовищ, братські могили, меморіальні комплекси, місця почесних поховань, узбіччя доріг, лісосмуги, берега водойм. Заплановано провести благоустрій пам’ятників, побілку дерев, бордюрів.
В рамках "Дня з благоустрою" особлива увага буде приділятись ліквідації несанкціоновних сміттєзвалищ, висадці та обліку висаджених дерев та квітників.
Організатор:Куп’янська РДА Час проведення:21.04.2018 08:00 Місце проведення:Територія Куп’янського району

10:00 - Участь в зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Участь в зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:21.04.2018 10:00 Місце проведення:м. Чугуїв
16:00 - Участь збірної команди Куп'янського району з волейболу в обласних фінальних Спартакіадних змаганнях з видів спорту серед районів області та міст обласного значення. Участь збірної команди Куп'янського району з волейболу в обласних фінальних Спартакіадних змаганнях з видів спорту серед районів області та міст обласного значення. Організатор: Сектор у справах молоді та спорту Час проведення:21.04.2018 16:00 Місце проведення:смт.Пісочин
22.04.2018
10:00 - Участь у шаховому турнірі на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Участь у шаховому турнірі на Кубок чемпіонки світу Анни Ушеніної Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:22.04.2018 10:00 Місце проведення:На базі Палацу культури ім. В.Кошелєва смт. Ківшарівка
23.04.2018
день - Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№ 5
день - Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№ 5
день - Проведення соціальної роботи з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, в рамках роботи спеціалізованого формування "Служба соціальної підтримки сім'ї" Проведення соціальної роботи з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, в рамках роботи спеціалізованого формування "Служба соціальної підтримки сім'ї" Організатор:Куп'янський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:За місцем проживання сімей та кабінет Куп'янського РЦСССДМ за адресою м.Куп’янськ, вул.Садова,52
день - Проведення заходів в рамках інформаційно-просвітницької кампанії серед батьків та дітей району Проведення заходів в рамках інформаційно-просвітницької кампанії серед батьків та дітей району Організатор:Служба у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.ССД, територія району
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
08:00 - Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Ситником М.М. Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Ситником М.М. Організатор:Загальний відділ апарату райдержадміністрації Час проведення:23.04.2018 08:00 Місце проведення:Громадська приймальня
11:00 - Апаратна нарада у голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації Апаратна нарада у голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації
1. Про виконання заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у загальноосвітніх навчальних закладах району;
2. Про виконання районного бюджету та бюджету району за І квартал 2018 року;
3. Про стан виконання контрольних документів управліннями та відділами районної державної адміністрації;
4. Підведення підсумків апаратної наради
Організатор:Відділ організаційної роботи та масових комунікацій Час проведення:23.04.2018 11:00 Місце проведення:Кабінет голови райдерж­адміністрації

13:30 - Нарада з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів райдержадміністрації. Нарада з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів райдержадміністрації.
1. Проведення заходів щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" на території району;
2. Поточний та капітальний ремонт доріг місцевого значення в 2018 році;
3. Рівень розрахунків за енергоносії;
4. Проведення претензійно-позовної роботи для населення на послуги тепло-водо-енергопостачання;
5. Приведення тарифів на послуги ЖКГ до рівня еконмічно-обгрунтованих;
6. Моніторинг використання електроенергії, води в установах бюджетної сфери;
7. Отримання дозвільної документації в сфері ОНПС.
Організатор:Відділ ЖКГ та РІ Час проведення:23.04.2018 13:30 Місце проведення:Кабінет першого заступника голови райдержадміністрації Дробота А.Д.

Докладніше
Пошук
Посилання





 














Протокол №16 засідання комісії з питань нагород Куп'янської районної державної адміністрації

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протокол № 16

засідання комісії з питань нагород

Куп'янської районної державної адміністрації

від 05 листопада2015 року

На засіданні комісії присутні: Дробот А.Д., Польоха О.І., Кубрак О.О., Пупкова Я.В., КошелєваСкляр О.В.

Порядок денний

Про розгляд документів щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня працівників прокуратури.

Доповідав: Дробот Анатолій Данилович — перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії.

До комісії надійшли подання заступника начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Водолазської С.А. щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації і районної ради за високі досягнення в галузі сільського господарства, впровадження передових технологій, особистий внесок в соціально-економічний розвиток Куп’янського району та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Документи на претендентів на нагородження оформлені належним чином та надійшли до райдержадміністрації своєчасно.

Вирішили: рекомендувати головам райдержадміністрації та районної ради :

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради:

АБАШНІКОВА Миколу Івановича, водія СТОВ“Надія”; БАЛАКІРЄВА

Олександра Вікторовича завідувача гаража ФГ Коньшина В.Д.; БАЛО

Володимира Івановича, головного ветеринарного лікаря ПАТ АФ “8 Березня”; БАТАШОВА Юрія Миколайовича, тракториста СТОВ“Мрія”, БЕЗПАЛЬКА

Аркадія Васильовича, головного агронома СТОВ “Мрія”; БЛОХІНА Артема Валентиновича, голову сільськогосподарського виробничого кооперативу по виробництву яловичини; БЛОХІНА Павла Валентиновича, директора ТОВ “Воля”; БОЛХОВЕЦЬКОГО Олександра Володимировича, тракториста ФГ “Руслан”; БОРИСЕНКА Андрія Васильовича, оператора машинного доїння СТОВ “Мрія”; БОРИСЕНКО Олену Іванівну, оператора машинного доїння

СТОВ “Мрія”; БРЕДЧЕНКА Віталія Анатолійовича, водія ПСП“ Смородьківка”; БРУСА Олега Миколайовича, керуючого відділенням СТОВ “Мрія”; БУТЕНКА Андрія Івановича, водія ФГ “Руслан”; ВЕЛИЧКА Андрія Анатолійовича, техніка штучного запліднення СВК по виробництву яловичини; ВОДОЛАЗСЬКОГО Олександра Георгійовича, тракториста ФГ “Ромашка”; ГАРКУНА Сергія Вікторовича, тракториста ТОВ СП “Нібулон”; ГОЛОВКА

Анатолія Миколайовича, директора СТОВ “Мрія”; ГРИЦЕНКА Сергія Леонідовича, головного агронома ТОВ “Садагроінвест; ДЕМ’ЯНЕНКА Анатолія Миколайовича, тракториста ПАТ АФ “8 Березня”; ДОМАШЕНКА

Володимира Валентиновича, бригадира тракторної бригади фермерського господарства Коньшина В.Д.; ДРОЗДА Сергія Петровича, тракториста ТОВ“Воля”; ДРУШЛЯКА Сергія Олександровича, тракториста ФГ “Колос”; ЄВСЮКОВА Олександра Миколайовича, головного енергетика ТОВ СП “Агротон”; ЄПІШКІНА Дмитра Федоровича, головного інженера ТОВ СП “Ягідне”; ЗАБИРЕНКА Сергія Олександровича, голову фермерського господарства “Вишневий сад”; ЗАДОРУ Миколу Миколайовича, тракториста ФГ Коньшина Р.В.; КАЛЕНОВСЬКОГО Володимира Вікторовича, тракториста СТОВ “Надія”; КЛОЧКОВА Валерія Олександровича, оператора машинного доїння СТОВ “Надія”; КОВАЛЕНКА Івана Івановича, тракториста ФГ Коньшина Р.В.; КОВАЛЕНКА Олександра Івановича, тракториста ФГ Коньшина В.Д.; КОЗИРЯ Анатолія Дмитровича, голову фермерського господарства “Ромашка”; КОЗИРЯ Руслана Анатолійовича, голову фермерського господарства “Руслан”; КОНЬШИНА Віктора Дмитровича,

голову фермерського господарства Коньшина В. Д.; КОНЬШИНА Романа Вікторовича, голову фермерського господарства Коньшина Р. В.; КОРОПЦЯ

Петра Івановича, тракториста ФГ “С.А.М.”; КОРОТУНА Олександра Анатолійовича, тракториста ПАТ АФ “8 Березня”; КРУПОДЕРЮ Анатолія Івановича, тракториста СТОВ“Надія”; ЛОТНІКА Андрія Володимировича, тракториста СТОВ“Мрія”; МЕДВІДЯ Максима Вікторовича, тракториста ФГ “Хорошко”, МОСКАЛЕНКА Андрія Івановича, працівника комплексного обслуговування сільського господарства ФОП Козир Р.А.; МОСКАЛЕНКА Сергія Івановича, економіста ФГ “Ромашка”; НІКОЛАЄНКА Олександра Юрійовича, тракториста ФГ “Золотий Тілець”; ОБРАМЕНКА Олександра Володимировича, тракториста ТОВ “Пальмєра”; ПАВЛОВА Юрія Володимировича, тракториста ФГ “Обрій”; ПАЛЬОЩЕНКА Володимира Миколайовича, тракториста ФГ “С.А.М.”; ПАНЧЕНКА Олексія Леонідовича, засновника ТОВ “Пальмєра”; ПАЩЕНКО Олену Петрівну, головного бухгалтера СТОВ “Мрія”; РЯБИХ Миколу Володимировича, тракториста ФГ“Вишневий сад”; САДОВСЬКОГО Володимира Миколайовича, головного інженер СТОВ “Мрія”; САДОВСЬКОГО Дмитра Миколайовича, електрика СТОВ“Надія”; САДОВСЬКОГО Сергія Миколайовича, генерального директора СТОВ “Надія”; САМКОВА Василя Борисовича, головного інженера СТОВ “Надія”; СЕРПОКРИЛА Валерія Миколайовича, виконавчого директора СТОВ

“Надія”; СИДОРУКА Віталія Івановича, оператора машинного доїння родильного відділення СТОВ “Надія”; СИНЯНСЬКОГО Сергія Леонідовича, тракториста СТОВ“Надія”; СТЕПАНЕЦЬ Тетяну Сергіївну, заступника голови ФГ “Колос”; СТОЖУКА Віктора Борисовича, головного агронома СТОВ “Надія”; СУДАВЦОВА Анатолія Миколайовича, голову фермерського господарства “С.А.М.”; СУДАВЦОВА Андрія Анатолійовича, голову фермерського господарства “Обрій”; ТРОЦЕНКА Віктора Миколайовича, тракториста СТОВ“Мрія”; УМАЄВА Беслана Магомедовича, генерального директора ПСП “Смородьківка”; ЧОРНОГО Віктора Сергійовича, комбайнера ТОВ СП “Ягідне”; ШАШКОВА Володимира Миколайовича, тракториста ПСП “Смородьківка”; ШЕВЦОВА Олександра Володимировича, тракториста ФГ “Обрій”.

(голосували одноголосно),

Голова комісії                                      А.Дробот

Члени комісії                                        О.Польоха

                                                             О.Кубрак

                                                             О.Кошелєва-Скляр 

Секретар комісії                                   Я.Пупкова

 

Переглядів: 28
Дата публікації: 10:33 15.03.2016
Версія для слабо- зорих