Державна інспекція енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії України (Держенергонагляд) інформує
Консультації міністра юстиції України Павла Петренка
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
21.06.2018
день - Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями. Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями. Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№5
день - Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№5
день - Проведення роботи з батьками дітей, які потребують соціального захисту Проведення роботи з батьками дітей, які потребують соціального захисту Організатор:Служба у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.ССД, територія району
08:00 - "Гаряча" телефонна лінія за номером 5-15-16 "Гаряча" телефонна лінія за номером 5-15-16 Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:21.06.2018 08:00 Місце проведення:УПСЗН каб.№2
09:00 - Засідання районного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інженерно-транспортної інфраструктури Засідання районного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інженерно-транспортної інфраструктури Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:21.06.2018 09:00 Місце проведення:УПСЗН каб.№2
09:00 - Тематична бесіда "Вивчаємо закони України" Тематична бесіда "Вивчаємо закони України" Організатор:Куп'янський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Час проведення:21.06.2018 09:00 Місце проведення:Кабінет Куп'янського РЦСССДМ за адресою м.Куп’янськ, вул.Садова,52
09:30 - Засідання Координаційної ради Засідання Координаційної ради
1. Про склад опікунських сімей та якість виховання дітей у зазначених сім’ях.
2.Про реалізацію законодавства України з попередження насильства в сім’ях відносно дітей на території району.
3. Про результати соціального супроводу сімей з дітьми облікових категорій.
Організатор:Служба у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:21.06.2018 09:30 Місце проведення:Каб. ССД

22.06.2018
день - Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями. Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями. Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№5
день - Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№5
день - Проведення роботи з батьками дітей, які потребують соціального захисту Проведення роботи з батьками дітей, які потребують соціального захисту Організатор:Служба у справах дітей райдержадміністрації Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.ССД, територія району
08:00 - Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Дроботом А.Д. Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Дроботом А.Д. Організатор:Загальний відділ апарату райдержадміністрації Час проведення:22.06.2018 08:00 Місце проведення:Громадська приймальня
09:00 - Перегляд літератури «Живе в народі пам`ять вічна» Перегляд літератури «Живе в народі пам`ять вічна» Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:22.06.2018 09:00 Місце проведення:Центральна районна бібліотека
10:00 - Відправлення на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до оздоровчих закладів"Перлина Чорномор'я" м.Білгород-Дністровський та "Динамо", Львівської області. Відправлення на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до оздоровчих закладів"Перлина Чорномор'я" м.Білгород-Дністровський та "Динамо", Львівської області. Організатор:Сектор у справах молоді та спорту Час проведення:22.06.2018 10:00 Місце проведення: Міський автовокзал
10:00 - Мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:22.06.2018 10:00 Місце проведення:с. Ковалівка Смородьківської сільської ради
12:00 - Участь голови райдержадміністрації Ситника М.М у селекторній нараді обласної державної адміністрації Участь голови райдержадміністрації Ситника М.М у селекторній нараді обласної державної адміністрації
Про підсумки введення житла в експлуатацію за І півріччя 2018 року
Організатор:Відділ організаційної роботи та масових комунікацій Час проведення:22.06.2018 12:00 Місце проведення:Студія селекторних нарад

23.06.2018
день - Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями. Виявлення осіб, потребуючих засоби пересування та реабілітації та своєчасне забезпечення ними громадян з обмеженими фізичними можливостями. Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№5
день - Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Проведення роботи щодо оздоровлення пільгових категорій населення Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:УПСЗН каб.№5
день - Випускні вечори Випускні вечори Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
Докладніше
Пошук
Посилання





 














Протокол №16 засідання комісії з питань нагород Куп'янської районної державної адміністрації

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протокол № 16

засідання комісії з питань нагород

Куп'янської районної державної адміністрації

від 05 листопада2015 року

На засіданні комісії присутні: Дробот А.Д., Польоха О.І., Кубрак О.О., Пупкова Я.В., КошелєваСкляр О.В.

Порядок денний

Про розгляд документів щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня працівників прокуратури.

Доповідав: Дробот Анатолій Данилович — перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії.

До комісії надійшли подання заступника начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Водолазської С.А. щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації і районної ради за високі досягнення в галузі сільського господарства, впровадження передових технологій, особистий внесок в соціально-економічний розвиток Куп’янського району та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Документи на претендентів на нагородження оформлені належним чином та надійшли до райдержадміністрації своєчасно.

Вирішили: рекомендувати головам райдержадміністрації та районної ради :

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради:

АБАШНІКОВА Миколу Івановича, водія СТОВ“Надія”; БАЛАКІРЄВА

Олександра Вікторовича завідувача гаража ФГ Коньшина В.Д.; БАЛО

Володимира Івановича, головного ветеринарного лікаря ПАТ АФ “8 Березня”; БАТАШОВА Юрія Миколайовича, тракториста СТОВ“Мрія”, БЕЗПАЛЬКА

Аркадія Васильовича, головного агронома СТОВ “Мрія”; БЛОХІНА Артема Валентиновича, голову сільськогосподарського виробничого кооперативу по виробництву яловичини; БЛОХІНА Павла Валентиновича, директора ТОВ “Воля”; БОЛХОВЕЦЬКОГО Олександра Володимировича, тракториста ФГ “Руслан”; БОРИСЕНКА Андрія Васильовича, оператора машинного доїння СТОВ “Мрія”; БОРИСЕНКО Олену Іванівну, оператора машинного доїння

СТОВ “Мрія”; БРЕДЧЕНКА Віталія Анатолійовича, водія ПСП“ Смородьківка”; БРУСА Олега Миколайовича, керуючого відділенням СТОВ “Мрія”; БУТЕНКА Андрія Івановича, водія ФГ “Руслан”; ВЕЛИЧКА Андрія Анатолійовича, техніка штучного запліднення СВК по виробництву яловичини; ВОДОЛАЗСЬКОГО Олександра Георгійовича, тракториста ФГ “Ромашка”; ГАРКУНА Сергія Вікторовича, тракториста ТОВ СП “Нібулон”; ГОЛОВКА

Анатолія Миколайовича, директора СТОВ “Мрія”; ГРИЦЕНКА Сергія Леонідовича, головного агронома ТОВ “Садагроінвест; ДЕМ’ЯНЕНКА Анатолія Миколайовича, тракториста ПАТ АФ “8 Березня”; ДОМАШЕНКА

Володимира Валентиновича, бригадира тракторної бригади фермерського господарства Коньшина В.Д.; ДРОЗДА Сергія Петровича, тракториста ТОВ“Воля”; ДРУШЛЯКА Сергія Олександровича, тракториста ФГ “Колос”; ЄВСЮКОВА Олександра Миколайовича, головного енергетика ТОВ СП “Агротон”; ЄПІШКІНА Дмитра Федоровича, головного інженера ТОВ СП “Ягідне”; ЗАБИРЕНКА Сергія Олександровича, голову фермерського господарства “Вишневий сад”; ЗАДОРУ Миколу Миколайовича, тракториста ФГ Коньшина Р.В.; КАЛЕНОВСЬКОГО Володимира Вікторовича, тракториста СТОВ “Надія”; КЛОЧКОВА Валерія Олександровича, оператора машинного доїння СТОВ “Надія”; КОВАЛЕНКА Івана Івановича, тракториста ФГ Коньшина Р.В.; КОВАЛЕНКА Олександра Івановича, тракториста ФГ Коньшина В.Д.; КОЗИРЯ Анатолія Дмитровича, голову фермерського господарства “Ромашка”; КОЗИРЯ Руслана Анатолійовича, голову фермерського господарства “Руслан”; КОНЬШИНА Віктора Дмитровича,

голову фермерського господарства Коньшина В. Д.; КОНЬШИНА Романа Вікторовича, голову фермерського господарства Коньшина Р. В.; КОРОПЦЯ

Петра Івановича, тракториста ФГ “С.А.М.”; КОРОТУНА Олександра Анатолійовича, тракториста ПАТ АФ “8 Березня”; КРУПОДЕРЮ Анатолія Івановича, тракториста СТОВ“Надія”; ЛОТНІКА Андрія Володимировича, тракториста СТОВ“Мрія”; МЕДВІДЯ Максима Вікторовича, тракториста ФГ “Хорошко”, МОСКАЛЕНКА Андрія Івановича, працівника комплексного обслуговування сільського господарства ФОП Козир Р.А.; МОСКАЛЕНКА Сергія Івановича, економіста ФГ “Ромашка”; НІКОЛАЄНКА Олександра Юрійовича, тракториста ФГ “Золотий Тілець”; ОБРАМЕНКА Олександра Володимировича, тракториста ТОВ “Пальмєра”; ПАВЛОВА Юрія Володимировича, тракториста ФГ “Обрій”; ПАЛЬОЩЕНКА Володимира Миколайовича, тракториста ФГ “С.А.М.”; ПАНЧЕНКА Олексія Леонідовича, засновника ТОВ “Пальмєра”; ПАЩЕНКО Олену Петрівну, головного бухгалтера СТОВ “Мрія”; РЯБИХ Миколу Володимировича, тракториста ФГ“Вишневий сад”; САДОВСЬКОГО Володимира Миколайовича, головного інженер СТОВ “Мрія”; САДОВСЬКОГО Дмитра Миколайовича, електрика СТОВ“Надія”; САДОВСЬКОГО Сергія Миколайовича, генерального директора СТОВ “Надія”; САМКОВА Василя Борисовича, головного інженера СТОВ “Надія”; СЕРПОКРИЛА Валерія Миколайовича, виконавчого директора СТОВ

“Надія”; СИДОРУКА Віталія Івановича, оператора машинного доїння родильного відділення СТОВ “Надія”; СИНЯНСЬКОГО Сергія Леонідовича, тракториста СТОВ“Надія”; СТЕПАНЕЦЬ Тетяну Сергіївну, заступника голови ФГ “Колос”; СТОЖУКА Віктора Борисовича, головного агронома СТОВ “Надія”; СУДАВЦОВА Анатолія Миколайовича, голову фермерського господарства “С.А.М.”; СУДАВЦОВА Андрія Анатолійовича, голову фермерського господарства “Обрій”; ТРОЦЕНКА Віктора Миколайовича, тракториста СТОВ“Мрія”; УМАЄВА Беслана Магомедовича, генерального директора ПСП “Смородьківка”; ЧОРНОГО Віктора Сергійовича, комбайнера ТОВ СП “Ягідне”; ШАШКОВА Володимира Миколайовича, тракториста ПСП “Смородьківка”; ШЕВЦОВА Олександра Володимировича, тракториста ФГ “Обрій”.

(голосували одноголосно),

Голова комісії                                      А.Дробот

Члени комісії                                        О.Польоха

                                                             О.Кубрак

                                                             О.Кошелєва-Скляр 

Секретар комісії                                   Я.Пупкова

 

Переглядів: 35
Дата публікації: 10:33 15.03.2016
Версія для слабо- зорих