Державна інспекція енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії України (Держенергонагляд) інформує
Консультації міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
19.01.2018
день - Спортивні змагання на відділеннях районної ДЮСШ, присвячені Дню Соборності України Спортивні змагання на відділеннях районної ДЮСШ, присвячені Дню Соборності України Організатор:Районна ДЮСШ Час проведення:19.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:Спортивні зали ЗОШ району
08:00 - Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Дроботом А.Д. Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Дроботом А.Д. Організатор:Загальний відділ апарату райдержадміністрації Час проведення:19.01.2018 08:00 Місце проведення:с.Смородьківка
10:00 - Нарада з головними агрономами сільгосппідприємств щодо стану озимих культур та особливості їх перезимівлі Нарада з головними агрономами сільгосппідприємств щодо стану озимих культур та особливості їх перезимівлі Організатор:Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Час проведення:19.01.2018 10:00 Місце проведення:Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
11:00 - Патріотична година «Соборна Україна – навіки єдина» Патріотична година «Соборна Україна – навіки єдина» Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:19.01.2018 11:00 Місце проведення:Міський терцентр
20.01.2018
10:00 - Участь у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Участь у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
21.01.2018
10:00 - Участь у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (І тур) Участь у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (І тур) Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Докладніше
Пошук
Посилання





 














Протокол №16 засідання комісії з питань нагород Куп'янської районної державної адміністрації

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протокол № 16

засідання комісії з питань нагород

Куп'янської районної державної адміністрації

від 05 листопада2015 року

На засіданні комісії присутні: Дробот А.Д., Польоха О.І., Кубрак О.О., Пупкова Я.В., КошелєваСкляр О.В.

Порядок денний

Про розгляд документів щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня працівників прокуратури.

Доповідав: Дробот Анатолій Данилович — перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії.

До комісії надійшли подання заступника начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Водолазської С.А. щодо відзначення відзнаками районної державної адміністрації і районної ради за високі досягнення в галузі сільського господарства, впровадження передових технологій, особистий внесок в соціально-економічний розвиток Куп’янського району та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Документи на претендентів на нагородження оформлені належним чином та надійшли до райдержадміністрації своєчасно.

Вирішили: рекомендувати головам райдержадміністрації та районної ради :

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради:

АБАШНІКОВА Миколу Івановича, водія СТОВ“Надія”; БАЛАКІРЄВА

Олександра Вікторовича завідувача гаража ФГ Коньшина В.Д.; БАЛО

Володимира Івановича, головного ветеринарного лікаря ПАТ АФ “8 Березня”; БАТАШОВА Юрія Миколайовича, тракториста СТОВ“Мрія”, БЕЗПАЛЬКА

Аркадія Васильовича, головного агронома СТОВ “Мрія”; БЛОХІНА Артема Валентиновича, голову сільськогосподарського виробничого кооперативу по виробництву яловичини; БЛОХІНА Павла Валентиновича, директора ТОВ “Воля”; БОЛХОВЕЦЬКОГО Олександра Володимировича, тракториста ФГ “Руслан”; БОРИСЕНКА Андрія Васильовича, оператора машинного доїння СТОВ “Мрія”; БОРИСЕНКО Олену Іванівну, оператора машинного доїння

СТОВ “Мрія”; БРЕДЧЕНКА Віталія Анатолійовича, водія ПСП“ Смородьківка”; БРУСА Олега Миколайовича, керуючого відділенням СТОВ “Мрія”; БУТЕНКА Андрія Івановича, водія ФГ “Руслан”; ВЕЛИЧКА Андрія Анатолійовича, техніка штучного запліднення СВК по виробництву яловичини; ВОДОЛАЗСЬКОГО Олександра Георгійовича, тракториста ФГ “Ромашка”; ГАРКУНА Сергія Вікторовича, тракториста ТОВ СП “Нібулон”; ГОЛОВКА

Анатолія Миколайовича, директора СТОВ “Мрія”; ГРИЦЕНКА Сергія Леонідовича, головного агронома ТОВ “Садагроінвест; ДЕМ’ЯНЕНКА Анатолія Миколайовича, тракториста ПАТ АФ “8 Березня”; ДОМАШЕНКА

Володимира Валентиновича, бригадира тракторної бригади фермерського господарства Коньшина В.Д.; ДРОЗДА Сергія Петровича, тракториста ТОВ“Воля”; ДРУШЛЯКА Сергія Олександровича, тракториста ФГ “Колос”; ЄВСЮКОВА Олександра Миколайовича, головного енергетика ТОВ СП “Агротон”; ЄПІШКІНА Дмитра Федоровича, головного інженера ТОВ СП “Ягідне”; ЗАБИРЕНКА Сергія Олександровича, голову фермерського господарства “Вишневий сад”; ЗАДОРУ Миколу Миколайовича, тракториста ФГ Коньшина Р.В.; КАЛЕНОВСЬКОГО Володимира Вікторовича, тракториста СТОВ “Надія”; КЛОЧКОВА Валерія Олександровича, оператора машинного доїння СТОВ “Надія”; КОВАЛЕНКА Івана Івановича, тракториста ФГ Коньшина Р.В.; КОВАЛЕНКА Олександра Івановича, тракториста ФГ Коньшина В.Д.; КОЗИРЯ Анатолія Дмитровича, голову фермерського господарства “Ромашка”; КОЗИРЯ Руслана Анатолійовича, голову фермерського господарства “Руслан”; КОНЬШИНА Віктора Дмитровича,

голову фермерського господарства Коньшина В. Д.; КОНЬШИНА Романа Вікторовича, голову фермерського господарства Коньшина Р. В.; КОРОПЦЯ

Петра Івановича, тракториста ФГ “С.А.М.”; КОРОТУНА Олександра Анатолійовича, тракториста ПАТ АФ “8 Березня”; КРУПОДЕРЮ Анатолія Івановича, тракториста СТОВ“Надія”; ЛОТНІКА Андрія Володимировича, тракториста СТОВ“Мрія”; МЕДВІДЯ Максима Вікторовича, тракториста ФГ “Хорошко”, МОСКАЛЕНКА Андрія Івановича, працівника комплексного обслуговування сільського господарства ФОП Козир Р.А.; МОСКАЛЕНКА Сергія Івановича, економіста ФГ “Ромашка”; НІКОЛАЄНКА Олександра Юрійовича, тракториста ФГ “Золотий Тілець”; ОБРАМЕНКА Олександра Володимировича, тракториста ТОВ “Пальмєра”; ПАВЛОВА Юрія Володимировича, тракториста ФГ “Обрій”; ПАЛЬОЩЕНКА Володимира Миколайовича, тракториста ФГ “С.А.М.”; ПАНЧЕНКА Олексія Леонідовича, засновника ТОВ “Пальмєра”; ПАЩЕНКО Олену Петрівну, головного бухгалтера СТОВ “Мрія”; РЯБИХ Миколу Володимировича, тракториста ФГ“Вишневий сад”; САДОВСЬКОГО Володимира Миколайовича, головного інженер СТОВ “Мрія”; САДОВСЬКОГО Дмитра Миколайовича, електрика СТОВ“Надія”; САДОВСЬКОГО Сергія Миколайовича, генерального директора СТОВ “Надія”; САМКОВА Василя Борисовича, головного інженера СТОВ “Надія”; СЕРПОКРИЛА Валерія Миколайовича, виконавчого директора СТОВ

“Надія”; СИДОРУКА Віталія Івановича, оператора машинного доїння родильного відділення СТОВ “Надія”; СИНЯНСЬКОГО Сергія Леонідовича, тракториста СТОВ“Надія”; СТЕПАНЕЦЬ Тетяну Сергіївну, заступника голови ФГ “Колос”; СТОЖУКА Віктора Борисовича, головного агронома СТОВ “Надія”; СУДАВЦОВА Анатолія Миколайовича, голову фермерського господарства “С.А.М.”; СУДАВЦОВА Андрія Анатолійовича, голову фермерського господарства “Обрій”; ТРОЦЕНКА Віктора Миколайовича, тракториста СТОВ“Мрія”; УМАЄВА Беслана Магомедовича, генерального директора ПСП “Смородьківка”; ЧОРНОГО Віктора Сергійовича, комбайнера ТОВ СП “Ягідне”; ШАШКОВА Володимира Миколайовича, тракториста ПСП “Смородьківка”; ШЕВЦОВА Олександра Володимировича, тракториста ФГ “Обрій”.

(голосували одноголосно),

Голова комісії                                      А.Дробот

Члени комісії                                        О.Польоха

                                                             О.Кубрак

                                                             О.Кошелєва-Скляр 

Секретар комісії                                   Я.Пупкова

 

Переглядів: 3
Дата публікації: 10:33 15.03.2016
Версія для слабо- зорих