Державна інспекція енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії України (Держенергонагляд) інформує
Анонс подій
20.07.2017
08:00 - "Гаряча" телефонна лінія за номером 5-15-16 "Гаряча" телефонна лінія за номером 5-15-16 Організатор:Управління праці та соціального захисту населення Час проведення:20.07.2017 08:00 Місце проведення:УПСЗН каб.№ 2
21.07.2017
08:00 - Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Дроботом А.Д. Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Дроботом А.Д. Організатор:Загальний відділ апарату райдержадміністрації Час проведення:21.07.2017 08:00 Місце проведення:с.Смородьківка
10:00 - Засідання сесії Куп'янської районної ради Засідання сесії Куп'янської районної ради Організатор:Куп'янська районна рада Час проведення:21.07.2017 10:00 Місце проведення:Зал засідань Будинку рад
22.07.2017
день - Фестиваль "Гетьманська слава" Фестиваль "Гетьманська слава" Організатор:Відділ культури і туризму райдержадміністрації Час проведення:22.07.2017 (протягом дня) Місце проведення:смт Коломак
Докладніше
Пошук
Посилання




 














Відбірковий тур фестивалю-огляду "Цвіт папороті"
Відбірковий тур фестивалю-огляду \"Цвіт папороті\"

Відбірковий тур фестивалю-огляду "Цвіт папороті"

В районному будинку культури відбувся відбірковий тур фестивалю-огляду "Цвіт папороті"

14 червня в районному будинку культури відбувся відбірковий тур регіонального фестивалю-огляду виконавців молодіжної естрадної пісні "Цвіт папороті", в якому взяли участь талановиті аматори пісенної творчості Куп`янського району.

За честь гідно представляти Куп`янський район на регіональному фестивалі-огляді, який відбудеться 8 липня, змагалися учасники художньої самодіяльності сільських клубних закладів. Вишнівку представляла Тетяна Базаєва, Гусинку - Наталія Жорник, Єлизавета Ярема, Тетяна Латонова, Віктор Луконін, Осинове - Світлана Онопрієнко, Лісну Стінку - Дар`я Салтаєва, Кругляківку - Тамара Самойлова, Кіндрашівку - Владислава Книш, Смородьківку - Софія Шинкарьова та Інна Соліда, Моначинівку - Дар`я Кириченко, Сеньково - Оксана Шевцова, Пристін - Лілія Капустіна і Діана Шинкаренко, Курилівку - Інна Плахотіна, Благодатівку - Діана Соляник, Піщане - Аліна Нікіфорова, Грушівку - Карина Приходько, Колісниківку - Валерія Кунєва. 

Професійне журі визначить найкращих виконавців, які візьмуть участь в регіональному фестивалі-огляді виконавців молодіжної естрадної пісні "Цвіт папороті". 

Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті" Альбом: Відбірковий тур "Цвіт папороті"
Web-адреса: kultura.kuprda.gov.ua/news/id/10479 | Переглядів: 64Дата публікації: 14:38 15.06.2017
Версія для слабо- зорих